Oferta - DJ & Wodzirej na Wesele Zielona Góra lubuskie Bartosz Iwanowski - DJ & Wodzirej Bartosz Iwanowski

Przejdź do treści

Cześć!
Nazywam się Bartosz Iwanowski, a prowadzenie Wesel to moja SPECJALNOŚĆ!

Kilka słów dotyczących mojej działalności...

Można powiedzieć, że jestem zarówno DJ'em, Wodzirejem, konsultantem ślubnym i firmą eventową.
 
Jako DJ odpowiadam za oprawę muzyczną...
 
Jako Wodzirej  prowadzę całe Wesele od momentu Waszego przyjazdu na Salę, poprzez wszystkie elementy pozamuzyczne, takie jak przywitanie, tort, podziękowania dla Rodziców i Świadków, Oczepiny i co najważniejsze zabawy i animacje... szczególnie te taneczne.
 
Jako firma eventowa dysponuję nagłośnieniem i oświetleniem wartym blisko 150 tysięcy złotych, więc gwarantuje  profesjonalne zaplecze techniczne, bardzo dobre oświetlenie i nagłośnienie imprezy nawet do 300 Osób. Do dyspozycji jest również projektor w Full HD i ekran multimedialny oraz nagłośnienie dodatkowe, np. przy podziale sali na część biesiadną i taneczną. Posiadam wszystkie modne dodatki takie jak np. oprawa pierwszego tańca ciężkim dymem czy oświetlenie całej sali światłem led.
 
Imprezy prowadzę już od 2006r, a od 2011r.  moją główną działalnością są Wesela. Nie zajmuje się tym ani dorywczo ani hobbystycznie. Niegdyś łączyłem pracę DJ'a z etatem w Banku Zachodnim, później w dużej firmie jako Księgowy. Obecnie skupiam się tylko i wyłącznie na prowadzeniu działalności gospodarczej. Od kwietnia do końca października blisko 50 Par powierza mi prowadzenie swoich Wesel także możecie czerpać informacje z mojej wiedzy i doświadczenia. W 2019r. stanąłem przed ołtarzem, więc poszerzyłem wiedzę o organizację Wesela z tej "drugiej" strony.  Możecie liczyć na moje pełne wsparcie i pomoc praktycznie w każdym aspekcie.

Na koniec to, co najważniejsze...

Mój konik to rozbudowane animacje taneczne Posiadam grupę składającą się z 9 zawodowych Tancerzy tańca towarzyskiego. Na każde Wesele przyjeżdża ze mną 1 Osoba, dzięki której wspólnie na parkiecie, razem z Wami i Gośćmi Weselnymi  po koniec kilku bloków muzycznych możemy bawić się przy układach do takich utworów jak np. Hands Up. YMCA, Macarena, uczyć się tańców integracyjnych, organizować pojedynki taneczne damsko-męskie. Moim zdaniem nie ma lepszej formy integracji, niż wspólna zabawa na parkiecie.
 
Działamy wspólnie, razem, bez krępujących zachowań, zmuszania Gości do spożywania alkoholu. Ma być luźno, z energią i z humorem i na odpowiednim poziomie!
  
Poza atrakcjami tanecznymi  oferuje wiele pomysłów na zabawy przy stołach, prezentacje multimedialne, podziękowania , np. w formie gali oskarów z czerwonym dywanem, taniec ze świacami czy po prostu zimne ognie.

Nie prowadzę przaśnych zabaw i konkursów ośmieszających Gości i nie żartuje niesmacznie przez mikrofon. Nie znajdziecie u mnie zabaw typu: "Wyścig do ZOO", "Kareta", "Tańczymy Labado", "Krzesełka z fantami", "Wykupowania butów" czy "Zbieranie na wózek".

Podsumowując...

>  jeżeli kierujesz się jakością, a nie ceną...
>  jeżeli chcesz powierzyć swoje Wesele Wodzirejowi, który jest profesjonalistą dysponującym zapleczem technicznym, które charakteryzuje się wysokiej jakości dźwiękiem oraz mocnym, wyrazistym i profesjonalnym oświetleniem....
>  jeżeli Wasz Wodzirej ma być trzeźwy, kreatywny, w pełni zaangażowany w swoją pracę, aktywny zarówno na parkiecie jak i za mikrofonem...
>  jeżeli Wy i Wasi Goście kochają się bawić, szaleć i tańczyć....
>  jeżeli zależy Wam na szalonym Weselu, przepełnionym bardzo dużą ilością pozytywnie zakręconych zabaw i animacji ze sporą dawką dobrego humoru i masą pozytywnej energii...

... to moja oferta jest skierowana właśnie DLA CIEBIE!

Zapewniam spokój, wysoką jakość usług i co najważniejsze... dobrą zabawę i niezapomniane Wesele!

Biorę PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ za całą część rozrywkową Waszego Wesela!
Na bieżąco ustalam wszystkie kwestie z Menagerem i Obsługą Sali oraz Fotografem i Filmowcem!|
ZABAWY I ANIMACJE.
Muzyka. Szaleństwo. Integracja. Humor.
|

Poniżej przedstawiam Wam FILMY, który zobrazują mój sposób prowadzenia Wesel!

Filmy podzieliłem na kilka części, aby ułatwić Wam zapoznanie się z materiałem!

I. ANIMACJE TANECZNE to od 2016r. prawdziwy "czarny koń" prowadzonych przeze mnie Imprez!
Dzięki nim, wraz z moimi Tancerzami możemy Was uczyć, bawić i jeszcze bardziej angażować do szaleństw na parkiecie!
Nie ma tutaj miejsca na pokaz, show czy występ... to najlepsza forma integracji!
Do każdej zabawy zaprosimy Was lub Waszych Świadków.... To Wasz dzień i chciałbym, żebyście to Wy byli cały czas w centrum uwagi!*

* jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nie lubicie być w centrum uwagi to na pewno znajdziemy jakieś wspólne rozwiązanie!

Bawimy Gości takimi elementami jak:
UKŁADÓW TANECZNYCH do znanych i lubianych przebojów;
- NAUKA TAŃCÓW INTEGRACYJNYCH takich jak "Belgijka", "Taniec Irlandzki", "Szurany", "Taniec Disco";
- POJEDYNKI TANECZNE i inne formy rywalizacji damsko-męskiej na parkiecie!

II. ZABAWY I ANIMACJE to oprócz odpowiednio dobranego repertuaru muzycznego podstawowy filar, na którym opiera się każde udane Wesele.
Skierowane są dla wszystkich Gości na Weselu i każdy może w Nich aktywnie uczestniczyć. Nie krępują, nie zmuszają nikogo do wyuzdanych zachowań...  
To idealne narzędzia, które ułatwiają "zapoznanie się" w początkowej fazie Wesela, obniżają stres, wprawiają w dobry nastrój, pozwalają integrować się i porwać w wir dobrej zabawy!

W poniższym filmie prezentuję jak może wyglądać:
- ZAPOWIEDZI PARY MŁODEJ, które w sposób humorystyczny potrafią ożywić Gości i odstresować Parę Młodą przed Pierwszym Tańcem;
- POLONEZ, czyli korowód weselny mający na celu porwanie Gości na parkiet;
- GALA "MISS I MISTER WESELA" integrująca nieznane sobie Osoby w sposób bardzo humorystyczny;
- PREZENTACJA MULTIMEDIALNA - historia Pary Młodej zobrazowana przeze mnie z "przymrużeniem oka";
- ANIMACJE Z ZIMNYMI OGNIAMI, czyli coś, co po każdym Weselu musi pojawić się na Waszym Instagramie!

III. GALA OSKARÓW NA CZERWONYM WYDANIE jako nietuzinkowa forma podziękowań!

IV. TANIEC ZE ŚWIECAMI - jedna z najbardziej romantycznych chwil każdego Wesela;

V. ZABAWY OCZEPINOWE
Punkt kulminacyjny każdego Wesela to Oczepiny!
Tak naprawdę to od Was zależy jak będą one wyglądać!
Nie zmuszam do picia alkoholu podczas Oczepin. Nie przekraczam granic dobrego smaku... !
Stawiam na dobrą, wspólną zabawę dla wszystkich Gości!

VI. ANIMACJE TANECZNE w praktyce
Przedstawiam mały skrót z animacji tanecznych, które przygotowałem na własne Wesele. Są to autoskie układy taneczne.
Z wiadomych względów oświetlenie i nagłośnienie prezentowane na filmie to własność innego DJ'a.

Dodatkowo dołączam GALERIĘ z wyżej wymienionych elementów Wesela!


V. REPERTUAR WESELNY to zazwyczaj ok. 100 - 150 utworów.
Prowadząć imprezy od 2006r. przetestowałem już na parkiecie kilka tysięcy utworów... w różnych wersjach i aranżacjach.  Przez kilkanaście lat obserwuje jak działają na ludzi i na Ich emocje...
Od odpowiedniej muzyki zależy czy Goście skaczą, wariują, wzruszają się, pędzą na parkiet albo z niego uciekają...
Wyciągnąłem wnioski i wybrałem bazę ok. 200 utworów, którą na bieżąco aktualizuję.
Zdaję sobie sprawę, że każdy z nas ma inny gust muzyczny. Szanuję to. Babcia Stasia kocha italo disco, Ania na co dzień lubi bawić się przy disco polo, Maciej przy muzyce klubowej, a Paweł pół życia jeździł na Woodstock. Moim zadaniem jest połączyć Ich na parkiecie, wyczuć styl i dopasowywać się na bieżąco do sytuacji, dlatego 90% repertuaru weselnego to największe hity wybranych gatunków muzycznych. Nie wyobrażam sobie Wesela bez twist'ów, rock'n'roll'a, przebojów latino, italo disco czy klasyków rock'a. Czy gram disco polo? Tak, ale nie katuję go non stop. Standardowo ten gatunek obejmuje ok. 20% repertuaru (tyle co np. szeroko pojęty rock lub muzyka z lat 60-80). W zależności od Waszych preferencji możemy go ograniczyć do max. 10-15 utworów lub odrobinę rozszerzyć. Na Weselu nie ma miejsca  na podrzędne przeboje lub ucieczkę w jakiekolwiek skrajności. 10% repertuaru pozostawiam zawsze do dyspozycji Pary Młodej. Możecie wysłać mi swoje ulubione utwory, dedykacje muzyczne lub kawałki, które mają dla Was lub dla Waszej najbliższej Ekipy sentymentalną wartość - wplotę to wszystko w trakcie wesela albo poczekam do momentu, w którym będziecie na parkiecie już tylko z Nimi. Na spotkaniu przedstawię Wam mój Top 200, na którym bazuję. Jeżeli lubicie bawić się przy największych, tanecznych hitach (podkreślam "tanecznych", ponieważ muzyka do tańca może różnić się od tej, której słuchamy jadąc samochodem) wielopokoleniowej muzyki to nasze wizje z pewnością się pokryją! Jeżeli zaś chcecie odgórnie narzucić jakiś skrajny repertuar, który zawęzi Wesele do określonego gatunku muzycznego to niestety nie podpiszę się swoim nazwiskiem pod taką imprezą i musicie skorzystać z usług innego Wodzireja. Biorąc odpowiedzialność za całą część rozrywkową biorę też odpowiedzialność za cały repertuar muzyczny i za to, żeby parkiet był pełny. Zawsze staram się grać pod ludzi i przez cała noc bacznie Ich obserwować. Dlaczego nie opublikuję playlisty np. na spotify? Repertuar pielęgnuje od lat. Jest dla mnie bardzo cenny. Nie chciałbym, żeby stał się łakomym kąskiem dla Innych DJ'ów. Tutaj kryją się lata moich doświadczeń.

Żeby zobrazować Wam powyższy tekst prezentuję 35 utworów kilku gatunków muzyki tanecznej, które powinny znaleźć się na każdym Weselu (kolejność przypadkowa):
 1. Mr Zoob - Moj Jest Ten Kawalek Podlogi
 2. Lzy - Agnieszka
 3. Maanam - Cykady Na Cykladach
 4. Dzem - Whisky
 5. Kayah - Prawy Do Lewego
 6. Brathanki - Gdzie Ten Ktory Powie Mi
 7. ELO - Rock N Roll Is King
 8. Chubby Checker - Lets Twist Again
 9. Wham - Wake Me up Before You Go Go
 10. Dirty Dancing - The Time of My Life
 11. Los Lobos - La Bamba
 12. Ed Sheeran - Shape of You
 13. Jennifer Lopez - Let's Get Loud
 14. Lou Bega - Mambo No 5
 15. Luis Fonsi - Despacito
 16. Gusttavo Lima - Balada
 17. Michel Telo - Ai Si Eu Te Pego
 18. Vilage People - YMCA
 19. Boney M  - Rivers of Babylon
 20. Modern Talking - Cheri Cheri Lady
 21. Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul
 22. Michael Jackson - Billie Jean
 23. Bruno Mars - Uptown Funk
 24. Robin Thicke - Blurred Lines
 25. Daj To Glosniej - Mama ostrzegala
 26. Akcent - Przez Twe Oczy Zielone
 27. Weekend - Ona Tanczy Dla Mnie
 28. Long & Junior - Tancz Tancz Tancz
 29. After Party - Nie daj zyciu sie
 30. After Party - Ona lubi pomarancze
 31. Dr Alban - Sing Hallelujah
 32. Lucenzo Don Omar - Danza kuduro
 33. El Profesor - Bella Ciao
 34. DJ Antoine - Welcome To St Tropez
 35. Stephan F - Astronomia 2K19
SKRÓT Z WESELA 2020

ANIMACJE TANECZNE

GALA OSKARÓW NA CZERWONYM DYWANIE

ZABAWY OCZEPINOWE
Z uwagi na poufny charakter zabaw oryginalna ścieżka dźwiękowa została zastąpiona innym podkładem muzycznym.
ATRAKCJE NA PARKIECIE!

TANIEC ZE ŚWIECAMI

ANIMACJE TANECZNE w praktyce!
Uchylam rąbek tajemnicy! Przedstawiam fragmenty animacji tanecznych, które przygotowałem i przy których bawiliśmy się na moim Weselu!
Materiał pochodzi z prywatnego archiwum! Z wiadomych względów oświetlenie i nagłośnienie prezentowane na filmie to własność innego DJ'a.

GALERIA
|
Jakość. Zabawa. Humor. Profesjonalizm.
|
|
PAKIET DODATKOWY
Jedna firm. Wiele możliwości. Pełna integracja.
|
Prowadzenie Ceremonii Zaślubin.
Ślub humanistyczny.

Czym jest ślub humanistyczny?
"Ślub humanistyczny stanowi alternatywę dla osób, które z określonych przyczyn nie mogą lub nie chcą zawrzeć ślubu kościelnego. Może sprawdzić się także wtedy, gdy para będzie chciała zindywidualizować uroczystość ślubną w USC i przenieść ją w plener. Scenariusz ceremonii jest całkowicie spersonalizowany i dostosowany do życzeń zakochanych. Może przybrać formę bardziej lub mniej oficjalną. Kluczowe są przede wszystkim teksty przysiąg i treści które będą sobie ślubować przyszli małżonkowie. W Polsce śluby humanistyczne nie mają statusu prawnego, mają wymiar bardziej symboliczny. Oznacza to, że na razie
pomimo urządzenia wymarzonej ceremonii ślubnej można wedle własnego uznania jednocześnie zarejestrować związek, w USC aby nabrał mocy prawnej. "

Jakie są główne zalety ślubu humanistycznego?
>  możecie zaplanować ślub na dowolną godzinę - nie jesteście uzależnieni od dostępności Urzędnika Stanu Cywilnego
>  brak sztywnych ram - otrzymujecie scenariusz zaślubin, który możecie dowolnie zmodyfikować

Czas trwania ślubu humanistycznego w plenerze to ok. 15 - 20 minut.
W skład oferty wchodzi: Prowadzenie ceremonii wraz z jej nagłośnieniem.


Dekoracja Światłem
Oświetlenie ścian, sufitów, elementów architektury.
Niesamowity wygląd wnętrz. Dyskretny, efektowny klimat. Niepowtarzalny nastrój. Wyjątkowe tło do zdjęć i filmu.
Taniec w chmurach.
Oprawa wizualna pierwszego tańca oraz tortu.
Profesjonalna wytwornica ciężkiego dymu wykorzystująca suchy lód.
Nagłośnienie bezprzewodowe.
Oprawa ceremonii ślubnej lub tortu w plenerze.
Kolumna aktywna. Statyw z osłoną. Mikrofon bezprzewodowy.


|
|
|
|
|
|
+  oprawa muzyczna (max. 5 godzin)
+  mini sesja zdjęciowa Pary Młodej i Gości Weselnych wykonana przeze mnie profesjonalną lustrzanką (pełna klatka)
+  2-godzinny program animacji dla Dzieci*
* program animacyjny w miarę możliwości (infrastruktura, pogoda) zostanie zrealizowany z udziałem 1 Animatorki na zewnątrz sali weselnej
|
|
|
|
|
|
Poprawiny z Animacjami dla Dzieci.
|
ZAPLECZE TECHNICZNE
|

Przeglądając oferty DJ'ów ze średniej półki cenowej można bardzo łatwo znaleźć zestawy nagłośnienia i oświetlenia za 10-15 tysięcy złotych. Sam posiadałem taki zestaw ok. 10 lat temu prowadząc swoje pierwsze Wesela.
Obecnie pracuję na najdroższych urządzeniach najwyższej jakości. Lepiej się nie da.
Nagłośnienie marki Bose to gratka dla każdego Audiofila. Zapewnia równomierne pokrycie sali dźwiękiem. To świetne rozwiązanie szczególnie w salach kiepskich akustycznie. Uważam, że Wesele to nie jest koncert ani dyskoteka. Nie zabijam ludzi dźwiękiem. Nie narażam Gości na 120-130 dB ciągłej muzyki przez 12 godzin. Głośność i jakość muzyki ma być przyjemna, zachęcać do zabawy, a jednocześnie umożliwić rozmowy przy stołach.
Lampy Portman (które możecie zobaczyć w produkcjach telewizyjnych), dzięki ciepłym kolorom żarnikowego światła stworzą niepowtarzalny klimat.
Uzupełneniem tych świateł są ruchome głowice, których wiązki podkreślam delikatną mgiełką.
Taki zestaw to wielki uśmiech do Fotografów, którzy później nie muszą przerabiać zielonych głów gości, czy niebieskiej sukni Panny Młodej.
Nagłośnienie wsparte konsolą dj'ską Pioneer oraz mikrofonami marki Shure zapewnia nieskazitelną czystość wokalu, basów i zadowoli niejednego pasjonata muzyki.
Od mojego zaplecza technicznego uzależnione są nie tylko wrażenia Gości, ale przede wszystkim jakość zdjęć i filmu. Nawet najlepszy Filmowiec nie stworzy rewelacyjnego materiału, gdy będziecie bawić się przy zapalonym świetle lub kiepskiej jakości oświetleniu.

Zerknijcie na szczegóły!

Nagłośnienie (wartość: 34.500 zł):
> Nagłośnienie parkietu: 2 x Bose L1 Pro 32 +  2 x Subwoofer,  wartość: 30.000,00 zł
> Mikrofony bezprzewodowe Shure SM 58, 2 szt., wartość:  2.800 zł
> System Alto Professional (do bezprzewodowego przesyłania dźwięku), wartość:  1.700 zł

Oświetlenie parkietu (wartość: 37.000 zł):
> Lampy Portman Lights - oświetlenie retro,  2 szt., wartość:  15.000 zł
> Ruchoma głowica Vizi Beam RXONE ADJ,  4 szt., wartość;  12.000 zł
> Statywy Humpter MH Stand,  4 szt.,  wartość:  7.000 zł
> Wytwornica mgły,  wartość: 1.400 zł
> Sterownik DMX - Rekordbox DMX,  wartość: 1.700 zł

Konsola (wartość: 20.050 zł):
> Konsola Pioneer XDJ-RX II, wartość:  7.100 zł
> Macbook Pro, wartość:  6.000 zł
> Stół Humpter wraz z akcesoriami, wartość:  5.000 zł
> Mixer cyfrowy Soundcraft Ui12, wartość:  1.100 zł
> Słuchawki Sennheiser HD 25, wartość:  850 zł

Multimedia (wartość: 2.080 zł):
> Projektor Full HD Epson EH-TW740, wartość: 2.600 zł
> Ekran multimedialny 120 cali, wartość:  200 zł

Nagłośnienie mobline (wartość: 3.400 zł) (dostępne w pakiecie dodatkowym):
> Głośnik bezprzewodowy: Bose S1 Pro, wartość: 2.000 zł
> Mikrofon bezprzewodowy Shure SM 58, 1 szt. , wartość: 1.400 zł

Dekoracja Światłem (wartość: 5.900 zł) (dostępne w pakiecie dodatkowym):
> Listwa LED 70W,  12 szt.,  wartość:  3.400 zł
> Par LED 70W, 10 szt.,  wartość: 2.500 zł

Wytwornica ciężkiego dymu (wartość: 4.500 zł) (dostępne w pakiecie dodatkowym):
> Chauvet Nimbus, wartość:  4.500 zł

Wartość zaplecza technicznego wraz z pokrowcami, case'ami, rekwizytami oraz okablowaniem to blisko 150.000 zł!

Stanowisko pracy 2021
Oświetlenie parkietu.
Film z sezonu weselnego 2020r.
|
Blisko 250 rekomendacji moich Par Młodych znajdziesz na stronach:

|
Aktualizowany na bieżąco grafik: www.bartosziwanowski.pl/terminarz
|

|
Jeśli Wasz termin jest dostępny...
Ze względu na bardzo dużą ilość zabaw i animacji, które prowadzę podczas prowadzonych przeze mnie Wesel oraz na zmiany, które wprowadziłem zapraszam na godzinne, niezobowiązujące spotkanie w celu przedstawienia niezbędnych szczegółów
Jestem do dyspozycji w Restauracji Wino & Grono Hotelu Grape Town (al. Wojska Polskiego, Zielona Góra) we wtorki, środki i czwartki (od godziny 14.00 do 19.00)
W przypadku braku możliwości spotkania możemy umówić się na dłuższą rozmowę telefoniczną lub videorozmowę.


|
W przypadku zajętego terminu...
Jeśli wybrany przez Was termin okaże się zajęty proszę przemyśleć organizację Wesela w innym terminie lub... w inny dzień tygodnia!
Obecnie większość popularnych Usługodawców podobnie jak ja podpisuje umowy z ok. 2-letnim wyprzedzeniem... z pewnością w terminie piątkowym nasze kalendarze będą bardziej "elastyczne".
Od kilku lat coraz bardziej popularne są Wesela organizowane w tygodniu (wtorek-czwartek). To doskonała alternatywa dla Par, które chciałyby zorganizować Wesele 'last minute' bez rezygnacji z wymarzonej Sali, Wodzireja czy Fotografa!

P.S.
W przypadku zainteresowania terminem czwartkowym lub piątkowym proszę o kontakt telefoniczny, ponieważ niezmiernie ważna jest dla mnie odległość pomiędzy miejscowościami, w których prowadzę Wesela z dnia na dzień!Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jak zarezerować termin?
Jeżeli jesteście zainteresowani konkretną datą to mogę wstępnie zarezerwować go dla Was na okres max. 2 tygodni. W tym czasie powinniśmy się spotkać, poznać, ustalić szczegóły oraz podpisać umowę.
Tylko umowa i wpłata zadatku gwarantuje obu stronom  rezerwację terminu.

Jaka jest wysokość zadatku?
Zadatek jest płatny w dniu podpisania umowy. Wynosi on 1.500 PLN. Istnieje możliwość zapłaty zadatku w 2 częściach (terminy do uzgodnienia na spotkaniu).

Czy pracuje Pan sam?
Nie, pracuję zawsze w dwuosobowym składzie. Na każde Wesele zawsze dojeżdża Tancerz/Tancerka. Jego/Jej zadaniem jest współprowadzenie animacji tanecznych oraz pomoc związana z rekwizytami i obsługą techniczną.

Organizujemy Wesele w sobotę... czy muszę wiedzieć coś jeszcze?
Tak, ze względu na piątkowe Wesela bardzo Was prosze, żebyście pojawili się na Sali Weselnej min. o  godzinie 17.00.

Organizujemy Wesele w piątek... czy muszę wiedzieć coś jeszcze?
Tak, ze względu na sobotnie zlecenia Wesela piątkowe prowadzę maksymalnie do godziny 04:00 bez możliwości ich przedłużenia.

O której przyjeżdżasz na salę weselną?
Przyjeżdżam 3 godziny przed rozpoczęciem Wesela. Po rozłożeniu i przygotowaniu sprzętu ustalam z Menagerem niezbędne szczegóły dotyczące naszej współpracy.

P.S. 2
Powyższa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

W razie pytań proszę o kontakt: 661-801-866
Służę pomocą i wiedzą weselną! :)

Pozdrawiam!
DJ & Wodzirej Bartosz Iwanowski

|
Chcesz poznać szczegóły?
Zadzwoń lub napisz do mnie!
|

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

 
dj wodzirej wesele impreza iwanowski djzary lubuskie zielona góra świebodzin żary żagań świebodzin sulechów krosno odrzańskie gorzów wlkp wodzirej  iwanowski  wesele  wesele2020  wesele2021  wesele2022  impreza  zielona gora  lubuskie  para młoda  wedding  pan młody  panna młoda  ślub  zielona gora  zgora  wodzirej na wesele  dj na wesele  pierwszy taniec  wesele z klasa  dj lubuskie  wodzirej lubuskie  zary  żary  zagan  żagań  sulechow  sulechów  nowasol  nowasól
kontakt@bartosziwanowski.pl  |  +48 661 801 866
Wróć do spisu treści